O nás

Kdo jsme?

David a Radek. Designér a ideamaker. David je ten šikovnější, který veškerým našim produktům dává život. Radek je vymýšlí, stará se o eshop, o Instagram a Facebook. 

S nápadem přišel Radek a to zejména, když měl vlastní svatbu. Spousta inspirace pochází právě z ní. A když se naskytla příležitost tyto krásné dřevěné doplňky vyrábět, tak neváhal ani chvilku. I když je to spousta práce, stojí to za to. Byť nabízíme zatím "jen" čtyři produkty. Jen je v uvozovkách, neboť i to samo o sobě zabralo několik měsíců. Další jsou v přípravě. Ale jsme na ně hrdí.

David je zkušený designér, který dokáže Radkovy představy přeměnit v dokonalost. 

K materiálu

Všechny produkty vyrábíme z kvalitních překližek. Především máme v oblibě celobukovou překližku o síle 4 mm, která se vyznačuje velkou pevností, odolností a také krásnou kresbou.
Každý produkt je při finalizaci ručně dobroušen aby ještě lépe vynikla struktura dřeva a odstranily se všechny možné artefakty po laserovém gravírování a dělení.

Produkty jsou navrženy našimi designéry a vyráběny s láskou v ČR za pomoci moderních CNC laserových technologií.
Myslíme i na ekologii a naše stroje se snažíme ve slunečných dnech pohánět co nejvíce za pomocí elektřiny vyrobené solárními panely na naší střeše.

Spolupracujeme

Pro Radka první projekt, pro Davida několikátý, takže spolupracujeme s weby:

Určitě navštivte a podpořte :) Díky moc!

Radek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu